Τρίτη, 21 Νοεμβρίου 2017 07:26

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη του ΕΠΑ.Λ Γρεβενών στη Θεσσαλονίκη.

Η Δ/ντρια  του 1ου ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ προβαίνει σε πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, για την ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη της Β΄τάξης & του τμήματος  Γ΄ Αισθητικής του ΕΠΑ.Λ Γρεβενών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

Διαδρομή: Γρεβενά – Θεσσαλονίκη - Γρεβενά.

Ημέρα Δευτέρα(27/11/2017) : Επιβίβαση στο λεωφορείο και αναχώρηση από το σχολείο στις 08:30 π.μ.. Άφιξη στη Θεσσαλονίκη στις 11:00π.μ.. Επίσκεψη στην έκθεση BEAUTY MACEDONIA, περιήγηση με το λεωφορείο πολιτισμού Θεσσαλονίκης και ξενάγηση στο μουσείο του Λευκού Πύργου. Αναχώρηση στις 16:15 μ.μ. για Γρεβενά και επιστροφή όλων των μαθητών στην πλατεία (ρολόι).

ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ: Μισθωμένο για όλη την διάρκεια της επίσκεψης.

ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ: Μαθητών-συνοδών, όπως ορίζεται από την σχετική νομοθεσία.

Αριθμός Μαθητών : 45 - 50.     Αριθμός Συνοδών : 5

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν στη διεύθυνση του σχολείου σφραγισμένες προσφορές , το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 23/11/2017 και ώρα 12:00.

Η Δ/ΝΤΡΙΑ ΖΑΓΚΛΕ ΑΝΝΑ

Το σχετικό έγγραφο Word icon