Πέμπτη, 01 Μαρτίου 2018 09:39

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη του ΕΠΑ.Λ Γρεβενών στον Υδροηλεκτρικό Σταθμό Χρυσοβίτσας Ιωαννίνων.

Η Δ/ντρια του 1ου ΕΠΑΛ ΓΡΕΒΕΝΩΝ προβαίνει σε πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, για την ημερήσια εκπαιδευτική επίσκεψη της Β΄τάξης
( Ηλ/γίας, Ηλ/κής, Αυτοματισμού και Μηχανολογίας ) και της Γ΄ τάξης ( Ηλ/γίας, Ηλ/κής και Οχημάτων ) του ΕΠΑ.Λ Γρεβενών.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ:

Διαδρομή: Γρεβενά – Χρυσοβίτσα Ιωαννίνων – Μέτσοβο - Γρεβενά.

Ημέρα Τετάρτη (21/03/2018) : Επιβίβαση στο λεωφορείο και αναχώρηση από το σχολείο στις 08:15 π.μ.. Άφιξη στον Υδροηλεκτρικό Σταθμό της Χρυσοβίτσας στις 10:30π.μ.. Ξενάγηση στο χώρο του Υδροηλεκτρικού Σταθμού. Αναχώρηση στις 12:30 μ.μ. για Μέτσοβο. Επίσκεψη και περιήγηση στην πόλη του Μετσόβου στις 13:00 μ.μ. Αναχώρηση για Γρεβενά στις 15:00 μ.μ. και επιστροφή στις 16:00 μ.μ.

ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ: Μισθωμένο για όλη την διάρκεια της επίσκεψης.
ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ: Μαθητών-συνοδών, όπως ορίζεται από την σχετική νομοθεσία.
Αριθμός Μαθητών : 45. Αριθμός Συνοδών : 3
Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν στη διεύθυνση του σχολείου σφραγισμένες προσφορές , το αργότερο μέχρι την Δευτέρα 05/03/2018 και ώρα 12:00.

Read 2815 times