Δευτέρα, 09 Φεβρουαρίου 2015 21:24

Επίσκεψη του Μητροπολίτη Γρεβενών στο σχολείο μας

Την Τετάρτη 3 Δεκεμβρίου πραγματοποιήθηκε επίσκεψη του σεβασμιώτατου μητροπολίτη Γρεβενών στο σχολείο μας .Οι εκπαιδευτικοί και οι μαθητές του 1ου ΕΠΑ.Λ. τον υποδέχθηκαν στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου, όπου και ακολούθησε η παρακάτω εκδήλωση , όπως παρουσιάζεται στο βίντεο που ακολουθεί.

Τόσο οι μαθητές, όσο και οι εκπαιδευτικοί άκουσαν με ευλάβεια τις παραινέσεις του σεβασμιώτατου και έμειναν απόλυτα ικανοποιημένοι από την όλη εκδήλωση.

Στην εκδήλωση συμμετείχαν ως επίσημοι προσκεκλημένοι ο διευθυντής δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γρεβενών κ. Λιάμπας Θωμάς και ο Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Μέριμνας Νικολακόπουλος Κωνσταντίνος.
Η Σχολική Κοινότητα του 1ου ΕΠΑ.Λ., ελπίζει να υπάρξουν και στο μέλλον πολλές τέτοιες εποικοδομητικές συναντήσεις.

Read 3270 times Last modified on Τρίτη, 17 Φεβρουαρίου 2015 08:31